Mándoki Általános Iskola

headerphoto
  


 
1.A - osztályfőnök: Jámbrik Józsefné
Balogh Benjámin 
Balogh Rebeka
Bancsók Boglárka
Bodnár Petra
Horváth István Dominik
Katkó Norbert
Kertész Gábor
Krecz Anna 
Lakatos Gyula
Leskó Gergő Géza
Lipták Kende
Péter Hanna
Sántha Imre
Szász Mihály
Varga Csongor Solt
Varga Hanna
Varga Jázmin
 
1. B - osztályfőnök: Béres Lászlóné
Albók Dominika
Albók Richárd
Bódi Nándor Gábor
Burzi Tamás
Burzi Zsanett
Dancs Melissza Letícia
Hamza Botond
Horváth Kamilla
Kanalas Róbert
Kertész Csenge Anna
Kertész Dorka
Konkoly  Tamás
Orosz Viktória
Szabó Dorina
Szabó Patrik
Szeles Ádám
Vincze András
 
1.C - Osztályfőnök: Szigeti Károlyné
Andor Melissa Ilona
Balogh Gábor
Balogh Róbert  Imre
Csicsmán Levente
Csomor Renátó
Feka Szilvia
Gyetkó István
Horváth Emília
Kácsándi Kata Anna
Kállai Bianka
Karosi Árpád
László Bence
Oláh László Dániel
Simon Boglárka
Szász János
Szőgyényi Nóra
 
2.A - Osztályőnök: Bódi-Bezzegh Anita
Balogh Mátyás
Gyetkó György
Horváth Gabriella
Kácsándi Bence
Lakatos Bianka
Lakatos Márton
Mici Elizabet Evelin
Orosz László
Pólyán Jázmin
Rácz Eszter
Szarka Lucia Julianna
Vajda András
Vajda Balázs
 
2.B - Osztályfőnök: Rabbné Rusznák Éva
Berki Vanda
Berta Roland
Boka István József
Fodor Kornél
Jónás Noémi
Lakatos Dávid
Lakatos Teréz Abigél
Mészáros Anett
Mónus Máté
Orgován Klára
Orgován Leila
Orgován Miklós
Sejer Béla
Trachmann Boglárka
 
2.C - Osztályfőnök: Borbélyné Kovács Anita
Boros Erik
Dancs Máté László
Ésik Kincső
Galambos Ákos
Haga Rebeka
Hajdú Renáta Dominika
Iván Irén Szilvia
Jakab Bertalan
Karakó Karolina
Kozma Miklós
Labanics Zsanett
Lakatos Benjámin
László Zoltán
Orgován Máté
Tóth Olívia
 
3.A - Osztályfőnök: Barna Istvánné
Czifra Róbert
Csicsmán Kornél
Ésik Hanna
Feka Jázmin
Fodor Zille
Lakatos Angéla
Lakatos Edit Georgina
Lipták Máté
Rabb Boglárka
Révész Dóra
Szűcs Boglárka
Török Flóra
Varga Ferenc
Varga Norbert
 
3.B - Osztályfőnök: Szincsák Attiláné
Balogh Áron
Dancs Boglárka
Dancs Cintia
Dancs Vanessza Emília
Dicső István Bendegúz
Diósi Martin
Gáncsos József
Grósz Gyula Fábián
Horváth Fruzsina Mária
Horváth Szabrina
Juhász László
Kanalas Vivien
Klémensz Levente
Kovács Korina
Sajtos Vencel
Sütő Marcell
 
3.C - Osztályfőnök: Bezzegh Katalin Viktória
Albók Orsolya
Dancs Petra
Dicső Laura
Ésik Orsolya
Feka Ádám
Krecz Levente
Majoros Marcell
Molnár Krisztina
Nemes Petra
Schmied Emőke
Somodi József Kevin
Szabó Ádám
Szabó Dorottya
Szeles Hanna
Tóth Attila Krisztián
 
4.A - Osztályfőnök: Orosz Árpádné
Albók Evelin
Boda Tekla
Demjén Larin 
Gerő Vanda
Görbe Stefánia
Halász Dóra
Horváth Anna Erzsébet
Horváth Márk József
Horváth Viktória
Mici Alex
Mónus Emília
Mónus Péter
Sütő Dániel
Szántó Botond
Szűcs Vivien
Varga Ádám
Varga Álmos János 
 
4.B - Osztályfőnök: Lipták-Boda Henrietta
Adu Krisztofer Ivó
Feka Attila
Feka Kamilla
Ferenczi Milán Tamás
Ferenczi Petra
Gáncsos Boglárka
Iván Laura Amanda
Kalocsai Rudolf
Nagy Anna
Orgován Barbara
Orgován Dorina
Sipos Patrícia
Szabó Bence
Szénás Otília
Tóth Ádám
 
4.C - Osztályfőnök: Vezséné Kovács Katalin
Albók Ramóna
Andor Anita Réka 
Balogh Károly
Balogh Zoltán
Berecz Péter
Dancs Emília
Fodor Tamás
Haga Bence
Hajdú Tímea
Labanics István
Lakatos Dániel
Lakatos Norbert 
Leskó Adrienn
Leskó Amanda
Makai Tamás
Nagy Evelin 
Szatmári Erik
 
5.A - Osztályfőnök: Barkaszi Jánosné
Albók Katalin
Aros Barbara
Berta János
Dévai Laura
Ésik Fanni
Ésik István Ákos
Feka Bence
Fodor Kristóf
Gauruder György
Horváth Krisztián 
Labanics Renáta
Oláh Bence
Onder Sarolta
Orosz Anna
Rácz Annamária
Sütő Blanka
Szénás Gergő
Tóth Gabriella
Tóth Szabolcs
Vincze Dominika
Zsigó László 
 
5.B - Osztályfőnök: Bodnárné Rabb Mariann
Barna István
Csengeri Ádám
Diósi Levente
Ésik Csaba 
Ésik Vivien
Fazekas Patrik
Fodor Ádám
Galambos Anna
Gáncsos Gergő
Géczi Péter
Gergely Zsófia
Horváth Mercédesz
Kiss István
Oláh Fruzsina 
Oláh Zoltán Ferenc
Pólyán Vivien
Pongó Rebeka
Potos Bence
Szabó Enikő
Szigeti Balázs
 
5.C - Osztályfőnök: Szabóné Orosz Gyöngyi
Balogh János
Dojcsák Dorina
Eszenyi Patrik
Gerzsenyi Rebeka Réka
Hajdu Dorina Patrícia
Jármi Ádám
Koleszár Eszter
Lakatos Gabriella Kinga 
Lakatos Máté
Lakatos Szilárd 
Lakatos Tibor
Malmos Levente
Mici Krisztofer
Mici Levente Vilmos
Pócsik Izabella
Rácz Boglárka
Szabó Nóra
Szemán Nikoletta
Széplaki Marcell
Tóth Hajnalka
Tóth Tamás
 
6.A - Osztályfőnök: Halászné Berecz Melinda
Balogh Viktória
Barna Csilla
Feka Attila
Kertész Anita
Kovács Dávid
Kovács Roland
Kovács Zsuzsanna
Lakatos Szilvia
Lipták László
Menydörgős Dorina
Mészáros Krisztina
Mészáros Mirjam
Oláh Szabolcs
Sütő István
Szabó Nikolett
Szabó Petra
Szarka István Levente
Szircsák László
Szűcs Evelin
 
6.B - Osztályfőnök: Kulcsár Istvánné
Adu Georgina
Antal Máté
Balogh Gyula
Dancs Dominik Lajos
Halász Regina
Jóni Ivett
Lázár Nóra
Leskó János
Mónus Bence
Orgován György 
Osztolykán Erik
Potyók Nóra
Révész Anna
Révész Patrik
Sajtos Anikó 
Szabó János
Szabó Petra
Szircsák Noémi
Tóth László Márió
Varga Balázs
 
6.C - Osztályfőnök: Jámbrik Mária
Albók Edina
Albók Patrícia
Borai Dominik István
Darmai Gergő
Dicső Viktor
Feka Dániel
Haga Márkó
Kelemen Kitti
Kovács Bence
Krecz Bence
Lakatos Eszter
Lakatos Tamás 
Lakatos Viktor 
Pál Zoltán 
Szabó Boglárka
Székely Szabolcs
Varga Nándor Nimród
 
7.A - Osztályfőnök: Szabó Ildikó
Albók Miklós
Balogh Bianka
Balogh Nikoletta Olga
Balogh Zsanett
Ésik Boglárka
Fazekas Jázmin
Halász Ágnes
Iván Viktória
Jámbrik Anita
Kalocsai Regina Irén
Káté Laura
Lakatos Richárd
Mici Béla Mihály
Oláh Ádám
Rab Zoltán
Szabó Orsolya
Szeles Bálint
Szircsák János
 
7.B - Osztáyfőnök: Török Katalin
Balogh Endre Vilmos
Balogh Katalin
Feka Johanna
Géczi László Levente
Haga Erzsébet
Hamza János
Horváth Vanessza
Kulina Mária
Lakatos Roland
Mici Katalin
Nagy Evelin
Rábai Gábor
Sipos Ferenc
Sipos Tamás
Stecz Tibor
Sütő János
Szabó Beatrix
Várhegyi Péter 
 
7.C - Osztályfőnök: Balogh Erzsébet Anikó
Albók Andrea
Dancs Lóránt András
Dancs Vivien Mária
Fabu Csaba
Feka László
Ferenczi Máté
Gyurkovics Luca
Horváth Violetta
Katkó László
Lakatos Szilárd
Makkai Amina
Nagy Vanessza
Pósa Lukács Félix
Szeles Evelin
Szincsák Petra Alexa
Szűcs Alexandra
Tóth Dorka
 
8.A - Osztályfőnök: Onder Sándor
Albók Lajos
Albók Viola
Balogh Erzsébet
Balogh Petra
Diósi Laura
Gábor Ábrahám
Gyetkó Orsolya
Haga Viktória
Horváth Szabina
Jármi Dominika
Káté Mirella
Krisztián Angelika
Nyiri Nóra
Patlók Szabolcs
Pongó Noémi Vivien
Potos Gábor
Rácz Ildikó
Tóth Noémi
 
8.B - Osztályfőnök: Bódi Ferenc
Bodnár Veronika
Dancs Dóra
Ésik Kamilla
Feka András
Feka Erzsébet
Gauruder Edit
Halász Laura
Horváth Tímea
Jóni Levente
Káté Kitti
Kosztadinov Irén
Kovács László
Kovács Tamás
Makai Orsolya
Mészáros Dominik
Oláh Péter
Pinkóczi Zoltán
Szircsák Viktória
 
8.C - Osztályfőnök: Vezse Szabolcs
Aros Gréta
Balabás Mercédesz
Boros Anita
Fekete Zsófia
Gergely Zsanett
Görbe Kristóf
Gyurkovics Márk
Horváth Szabolcs
Karakó Ibolya Brigitta
Koleszár Hanna
Kovács Gabriella
Kovács Petra Kinga
Lakatos Sándor
Lázár Judit
Molnár Bianka
Nemes Dorina
Németh Nikolett
Szűcs Brigitta
Tóth Melina Krisztina
Vass Dorina
Wéber Erzsébet Ildikó


Üzenetküldés

Kapcsolat: amkmandok@freemail.hu
 
Név:
*E-mail:
*Üzenet:
  
 
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!
Booking.com

Ingyenes honlapkészítő

Ez a weboldal a www.oldalunk.hu honlapkészítővel készült.