Sorszám | Név | Fogadóóra időpontja | Fogadóóra helyszíne |
1. | BALOGH ERZSÉBET ANIKÓ | Szerda 09:00-10:00 |
II. épület nevelői |
2. | BARKASZI JÁNOSNÉ | Hétfő 9:00-10:00 |
II. épület nevelői |
3. | BERECZ EDINA | Szerda 6. óra 13:20-14:05 |
II. épület nevelői |
4. | BÉRES IVETT | Szerda 2. óra 8:55-9:40 |
II. épület nevelői |
5. | BÉRES LÁSZLÓNÉ | Kedd 5. óra 12:25-13:10 |
I. épület nevelői |
6. | BERTA BERNADETT | Péntek 9:00-10:00 |
II. épület szociálpedagógus szoba |
7. | BODÁNÉ VARGA RENÁTA | Péntek 4.óra 10:55-11:40 |
II. épület nevelői |
8. | BÓDI-BEZZEGH ANITA | Hétfő 13:20-14:05 |
I. épület nevelői |
9. | BODNÁR BALÁZS | Hétfő 8:00-9-00 |
Intézményvezetői iroda |
10. | BORBÉLY LAJOSNÉ | Hétfő 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
11. | BORBÉLYNÉ KOVÁCS ANITA | Szerda 4.óra 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
12. | CSILLÁM CSABÁNÉ | Kedd 1. óra 8:00-8:45 |
II. épület nevelői |
13. | GÁL ERIKA | Csütörtök 5. óra 12:00-12:45 |
II. épület nevelői |
14. | GYURKOVICSNÉ BARTA MÁRIA | Szerda 5. óra 12:00-12:45 |
III. épület nevelői |
15. | JÁMBRIK JÓZSEFNÉ | Kedd 4. óra 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
16. | JÁMBRIK MÁRIA | Hétfő 11:00-12:00 |
II. épület nevelői |
17. | JÁMBRIK ZSUZSANNA | Hétfő 15:00-16:00 |
Intézményvezetői iroda |
18. | KACSÁRINÉ BALOGH ANITA | Csütörtök 5. óra 12:00-12:45 |
II. épület nevelői |
19. | LÁSZLÓ ZOLTÁNNÉ | Csütörtök 4. óra 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
20. | LÁZÁRNÉ HERCZEG ZSUZSANNA | Kedd 12:25-13:10 |
I. épület nevelői |
21. | LIPTÁK-BODA HENRIETTA | Csütörtök 12:25-13:10 |
I. épület nevelői |
22. | LUCSKINÉ ONDER ENIKŐ | Hétfő 4. óra 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
23. | NEMES TIBOR | Péntek 2. óra 8:55-9:40 |
II. épület Informatika terem |
24. | OROSZ ÁRPÁDNÉ | Csütörtök 10:050-10:45 |
I. épület nevelői |
25. | PATIKÁS RÓBERTNÉ | Hétfő 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
26. | RABBNÉ RUSZNÁK ÉVA | Csütörtök 7. óra 14:15-15:00 |
I. épület nevelői |
27. | SAJTOS ISTVÁN | Szerda 3. óra 10:00-10:45 |
II. épület nevelői |
28. | SAJTOS JÓZSEFNÉ | Kedd 5. óra 12:25-13:10 |
I. épület nevelői |
29. | SAJTOSNÉ ÉSIK KATALIN | Csütörtök 3. óra 10:00-10:45 |
Könyvtár |
30. | SZABÓ ILDIKÓ | Kedd 4. óra 10:55-11:40 |
II. épület nevelői |
31. | SZABÓNÉ OROSZ GYÖNGYI ROZÁLIA | Kedd 5. óra 12:00-12:45 |
III. épület nevelői |
32. | SZALMASÁGI BÉLÁNÉ | Szerda 3. óra 10:00-10:45 |
III. épület nevelői |
33. | SZIGETI KÁROLY | Kedd 3. óra 10:00-10:45 |
I. épület nevelői |
34. | SZIGETI KÁROLYNÉ | Kedd 5. óra 12:25-13:10 |
I. épület nevelői |
35. | SZINCSÁK ATTILÁNÉ | Szerda 4. óra 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
36. | TAR ENDRE | Kedd 6. óra 12:55-13:40 |
II. épület nevelői |
37. | TÓTH ANIKÓ | Kedd 10:55-11:40 |
III. épület nevelői |
38. | TÓTH LÁSZLÓ | Hétfő 14:15-15:00 |
I. épület nevelői |
39. | TÓTHNÉ MAKKAI KATALIN | Hétfő 4. óra 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
40. | TÖRÖK KATALIN | Kedd 4.óra 10:55-11:40 |
III. épület nevelői |
41. | VARGÁNÉ VINCZE TÍMEA | ||
42. | VERESNÉ ÁGOSTON BRIGITTA | Péntek 3. óra 10:00-10:45 |
III. épület nevelői |
43. | VEZSE SZABOLCS | Szerda 8:55-9:40 |
II. épület nevelői |
44. | VEZSÉNÉ KOVÁCS KATALIN | Csütörtök 4. óra 10:55-11:40 |
I. épület nevelői |
Keresés
Fogadóórák a 2019/2020-as tanévben